restauracja hotel korona w Sandomierzu

Relaks

Grota solna z tężnią

relaks w jaskini solnej w sandomierzu

Seans w grocie solnej w naturalny sposób wzmacnia odporność, podnosi koncentrację, poprawia kondycję organizmu, wspomaga leczenie wielu schorzeń. Wyjątkowy mikroklimat cechuje wysokie stężenie cennych minerałów i mikroelementów. Powietrze w grocie zawiera pierwiastki takie jak: jod, potas, wapń, sód, magnez, brom, selen, które występują w kilkakrotnie wyższym stężeniu niż nad morzem.

Nasza grota solna to także idealne miejsce na relaks. Otoczenie soli, lamp do koloroterapii i wyciszająca muzyka pozwala zapomnieć o codziennych stresach. Ponadto jest to doskonałe miejsce do spotkań tematycznych.

W jaskini znajduje się kącik zabaw dla najmłodszych.

Cena wejścia Bilet normalny
Wejście jednorazowe 20,00 zł

Masaże

kobiecy weekend w spa korona sandomierz

Oferta masaży skierowana jest do naszych Gości i osób z zewnątrz.

Chcesz się zrelaksować? Odczuwasz napięcie i bóle mięśni?

Masaż relaksacyjny działa korzystnie na ciało i duszę.
Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, wpływa korzystnie na układ nerwowy – likwiduje stres i mimowolne napięcie mięśni. Przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, co powoduje, że jesteśmy odpowiednio dotlenieni . Dodatkowo pomaga w walce z bezsennością, podnosi witalność.

Jesteś zestresowany, przygnębiony?

Masaż gorącymi kamieniami pomoże Ci się wyciszyć i zrelaksować. Ciepłe kamienie działają głównie rozluźniająco na nadmiernie napięte oraz bolące partie mięśni.
Poprawiają krążenie krwi oraz metabolizm. Masaż kamieniami wpływa korzystnie na cellulit. Jest również polecany osobom zestresowanym lub cierpiącym na depresję. Przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz działa przekrwiennie.

Cennik
Masaż relaksacyjny całego ciała 60 min 150,00 zł
Masaż stóp 40 min 120,00 zł
Masaż kręgosłupa 30 min 100,00 zł
Masaż głowy 30 min 100,00 zł
Masaż twarzy, szyi ,dekoltu 40 min 120,00 zł
Masaż gorącymi kamieniami 50 min 150,00 zł

Sauna

hotel korona sauna sandomierz

Sauna infrared

Źródłem ciepła w saunie Infrared jest podczerwień. Kąpiel w takiej saunie nie wymaga wysokich temperatur – wystarczy 40 – 70°C. Taki zakres ciepła jest bezpieczny dla układu sercowo-naczyniowego, za sprawą tego kąpiele są dobre niemal dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji zdrowotnej. Seans w saunie Infrared jest źródłem relaksu, a ponadto ma działanie lecznicze (pomaga przy: bólach głowy, reumatyzmie, napięciach mięśniowych, zapaleniu oskrzeli) oraz odchudzające i zwalczające cellulitis.

Sauna fińska

Inaczej sauna sucha, wyróżnia się znacznie wyższą temperaturą oraz niższą wilgotnością w stosunku do saun mokrych. Wilgotność względna wynosi średnio 10-15%, natomiast temperatura może wynosić ponad 1000 stopni. Dzięki wysokiej temperaturze, która wzmaga pocenie się organizmu, możliwa jest skuteczna relaksacja, oczyszczenie skóry oraz usuwanie toksyn z organizmu. Sauna fińska działa profilaktycznie przeciw przeziębieniom. Regularne korzystanie z sauny suchej ma działanie prozdrowotne oraz wpływa na poprawę samopoczucia!

1 osoba 2 osoby < 2
50 zł 50 zł 20 zł/os

Realizacja